:: Referencje

Nasze referencje

Referencje od Enion BZE

list_refer_BZE.jpg, 3 kB

"Od samego początku współpraca między naszymi firmami układała się bardzo dobrze. Przedstawiciele firmy EuroCIM (...) byli otwarci na wszelkie sugestie dotyczące zmian w modułach oprogramowania, na bieżąco wprowadzając uaktualnienia wedle naszych życzeń, co świadczy o wysokim stopniu zaangażowania i profesjonalizmie firmy. (...) Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z firmą EuroCIM możemy z pełną odpowiedzialnością zarekomendować ją jako przedsiębiorstwo solidne i wrażliwe na potrzeby klientów, a jej systemy jako oprogramowanie nowoczesne i spełniające wymagania użytkowników."


Wyróżnienie X Sympozjum "Systemy informatyczne w energetyce"

wyroznienie-small.gif, 5 kB

Wyróżnienie na 10 Sympozjum "Systemy Informatyczne w Energetyce" dla firmy EuroCIM Sp. z o.o. za produkt ECIX-Energia. Bielsko-Biała, 27.03.2003 r.


Certyfikat Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

piit-small.gif, 6 kB

Od 16 stycznia 1998 roku firma EuroCIM jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.


Referencje od ASC Co. Ltd Sp. z o.o.

asc-small.jpg, 3 kB

"(...) W 1997 roku zawarliśmy z Firmą EuroCIM stałą umowę na nadzór autorski i usługi informatyczne, co daje nam umocowanie prawne dotychczasowej, dobrej współpracy z stabilną i sprawdzoną w działaniu firmą, jaką naszym zdaniem jest EuroCIM - polski producent polskiego oprogramowania. Z pełnym przekonaniem wyrażamy pozytywną opinię o zintegrowanym pakiecie "ECIX", jak i o jego twórcach. (...)"


Referencje od Polskiej Agencji Prasowej

pap-small.gif, 6 kB

"(...) Należy stwierdzić, że system ECIX jest systemem sprawnym, kmpleksowo rozwiązującym potrzeby PAP w przedmiotowym zakresie. (...) Stwierdzamy, że wykonany jest on profesjonalnie i na wysokim poziomie merytorycznym oraz spełnia założone wymagania. (...) Podkreślamy również bieżącą dobrą współpracę z firmą EuroCIM (...). Firma chętnie rozbudowuje swój system pod kątem zgłaszanych wniosków. Z firmą EuroCIM wiążemy nadzieje długotrwałej i owocnej współpracy (...)"


Referencje od firmy Lux-Med

luxmed-small.gif, 3 kB

"(...) Należy podkreślić bardzo dobrą współpracę z firmą EuroCIM, która uwzględnia nasze dodatkowe wymagania wynikające ze specyfiki pracy Centrum Medycznego. (...) Prowadzony przez firmę EuroCIM proces wdrażania jest fachowy i rokuje dobrą, stabilną oraz wieloletnią współpracę. Z pełnym przekonaniem wyrażamy pozytywną opinię o zintegrowanym pakiecie ECIX, jak i polecamy jego twórców - firmę EuroCIM, producenta polskiego oprogramowania."


Referencje od ZEW-T SA

zewt-small.jpg, 3 kB

"(...) Współpraca z firmą EuroCIM od początku układała się bardzo dobrze, co miało szczególne znaczenie wobec często zmieniających się zasad funkcjonowania rynku energii. (...) Przewidujemy, wspólnie z firmą EuroCIM, stały, dalszy rozwój systemu ECIX-Energia. Naszą ambicją jest posiadanie produktu najwyższej jakości, którego rozwój następuje synchronicznie z rozwojem rynku energii w Polsce."


O firmie | Produkty | Usługi | Publikacje | Referencje | Kontakt